Powitaliśmy wiosnę z przytupem!

2018-04-04

Choć pogoda nas nie rozpieszczała, tegoroczny pierwszy dzień wiosny był wyjątkowo kolorowym i radosnym świętem w naszej szkole, o co zadbał nasz niezawodny Samorząd Uczniowski.

To właśnie Samorząd wraz z opiekunkami (panią Justyną Formalik i panią Anitą Gawron) zorganizował konkurs na najładniej ozdobione „Wiosenne Drzwi” oraz znany już wszystkim „Mam Talent”, w którym swoje zdolności i umiejętności prezentowali uczniowie w różnych dziedzinach: śpiew, gra na instrumentach, gimnastyka artystyczna, taniec itp. Prawdziwych talentów z pewnością nie zabrakło, a wśród nich najbardziej wyróżnili się: I miejsce – Martyna Szymańska (kl. 7b), która przepięknie śpiewała i grała na ukulele, II miejsce – Oliwia Łyskawińska (kl. 7c), która pięknie śpiewała, III miejsce – Amelia Szafran (kl. 4c), która ukołysała nas piękną balladą, Wyróżnienie otrzymały gimnastyczki z klasy 4c - Wiktoria Błaszak, Patrycja Miękiszak, Nikola Grotowska. W konkursie na najładniejsze „Wiosenne Drzwi” pierwsze miejsce zajęła klasa 5b, drugie – klasa 7a, a trzecie – klasa 6a. Tego dnia nie zabrakło uśmiechów, szalonych przebrań, optymizmu i pełnej pomysłów wyobraźni nie tylko uczniom, ale i wszystkim pracownikom szkoły, którzy wcielili się w postaci gwiazd Disco Polo dając koncert zaskoczonym uczniom. Występy spotkały się z gromkimi oklaskami oraz owacjami i choć za oknem było chłodno u nas panowała gorąca wiosenna, pełna wrażeń atmosfera.