PrzewodniczÄ…ca SU wybrana!

2017-09-20

Z początkiem września odbyły się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W ich wyniku przewodniczącą została Bogna Humeniuk z klasy 7d, a jej zastępczynią Gabriela Wawrzyniak z klasy 6a.

SpoĹ›ród wielu kandydatek i kandydatów, którzy przygotowali plakaty wyborcze z opisem propozycji dziaĹ‚aĹ„ w roku szkolnym uczniowie z klas IV-VII, w tajnym gĹ‚osowaniu wybrali przewodniczÄ…cÄ… i zastÄ™pcÄ™. W czwartek, 14 wrzeĹ›nia, w holu szkoĹ‚y zostaĹ‚y oficjalnie ogĹ‚oszone wyniki wyborów. Stery uczniowskiej wĹ‚adzy w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018 objęły: przewodniczÄ…ca SamorzÄ…du Uczniowskiego: Bogna Humeniuk i wiceprzewodniczÄ…ca Gabriela Wawrzyniak. Wszystkim kandydatom oraz nowo wybranym przewodniczÄ…cej i zastÄ™pcy pogratulowaĹ‚ pan dyrektor RadosĹ‚aw Sobkowiak oraz opiekunki SamorzÄ…du Uczniowskiego: pani Justyna Fornalik i pani Anita Gawron.

treść została wydrukowana ze strony