PrzewodniczÄ…cy SamorzÄ…du Uczniowskiego wybrany !

2021-06-19

Dnia 16 czerwca 2021r. odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Od tygodnia zainteresowani uczniowie mogli przedstawiać swoje kandydatury na plakatach oraz zorganizować kampaniÄ™ wyborczÄ…. Finalnie zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ pięć osób: Marysia Niewiadomska z klasy 6b, Marysia Goździk z klasy 7a, Aleksandra KrysiÅ„ska z klasy 7c, Zofia Imbierowicz z klasy 7d i Jan MÅ‚odzikowski z klasy 7e.

GÅ‚osowaÅ‚o 249 uczniów z klas 4-8. PrzewodniczÄ…cÄ… SamorzÄ…du Uczniowskiego zostaÅ‚a Aleksandra KrysiÅ„ska zdobywajÄ…c 85 gÅ‚osów. Jej zastÄ™pcÄ… zostaje Jan MÅ‚odzikowski, który dostaÅ‚ 61 gÅ‚osów. PozostaÅ‚e gÅ‚osy rozÅ‚ożyÅ‚ siÄ™ równomiernie pomiÄ™dzy kandydatów.

Gratulujemy Oli i Jankowi, którzy od 1 wrzeÅ›nia 2021r. obejmÄ… wÅ‚adzÄ™ nad SamorzÄ…dem Uczniowskim w Szkole Podstawowej nr 3.

Zapraszamy do wspóÅ‚pracy pozostaÅ‚e kandydatki oraz przedstawicieli klas 4-8.

Opiekunki SamorzÄ…du Uczniowskiego

Justyna Formalik i Magdalena Małolepsza