Rewelacyjne wyniki naszych pływaków w Mistrzostwach miasta Gniezna i Powiatu

2024-06-22

Dnia 17 czerwca 2024r na gnieźnieńskim basenie odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna i Powiatu w Pływaniu. Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych 2015r i młodsi , 2014- 2013r, 2012-2011r i rocznik 2010-2009. Każdy zawodnik miał prawo startu w stylu dowolnym , 100 metrów stylem zmiennym oraz w sztafecie szkolnej.

Nasi uczniowie zdobyli 8 medali indywidualnie: 1 miejsce- Jan Zwiernik (100m st. zmiennym), 1 miejsce – Jan Zwiernik (50m st. dowolnym), 2 miejsce – Jakub Gbur (50m st. dowolnym), 1 miejsce – Igor Zwiernik(100m st. zmiennym) , 2 miejsce – Gabriel Gronek (100m st. zmiennym), 2 miejsce – Gabriel Gronek (50m st. dowolnym), 3 miejsce – Emilia Groblewska(50m st. dowolnym), 3 miejsce – Igor Zwiernik ( 50m st. dowolnym). Wszystkie nasze sztafety uplasowaÅ‚y siÄ™ na podium tj : 2 miejsce sztafeta klasy 3-4 : Jan Zwiernik, Gabriel Gronek, Kacper SzelÄ…g i RafaÅ‚ Lawrenz, 2 miejsce sztafeta klas 5-6 : Jakub Gbur, Nikodem PawÅ‚owski , Eryk Morawski i StanisÅ‚aw ChudziÅ„ski, 1 miejsce sztafeta klas 7- 8 : Igor Zwiernik ,Antoni Jankowski , JÄ™drzej KrysiÅ„ski i Maksymilian BudzyÅ„ski .Nasza jedyna i najmÅ‚odsza sztafeta dziewczÄ…t klasy 1-2 : zajęła 1 miejsce: Emilia Groblewska, Liliana Matuszak, Gabriela Czapaluk, Maja PawÅ‚owska. SÄ™dziÄ… startowym byÅ‚a pani Karolina Gruberska. Opiekunami drużyny byli : Artur GuzioÅ‚ek i Karolina Gruberska.

PÅ‚ywaków z Trójki przygotowaÅ‚a trenerka pÅ‚ywania pani Karolina Gruberska. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.