Rodzinne śpiewanie kolęd już za nami!

2021-01-18

Od 18 grudnia do 10 stycznia trwał I Rodzinny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w ramach którego uczniowie nadsyłali filmy z nagraniem bożonarodzeniowych pieśni w różnych, rodzinnych wykonaniach. Ostatecznie dwa równorzędne pierwsze miejsca przyznano Amelii Górnej i Adriannie Korytowskiej. Gratulujemy!

W konkursie wzięło udziaÅ‚ 20 uczniów klas IV-VII. NadesÅ‚ane przez uczestników filmy konkursowe to zbiór peÅ‚nych radoÅ›ci, uÅ›miechu, a także rodzinnego ciepÅ‚a muzycznych obrazów. Wybranie najlepszych spoÅ›ród wielu bardzo dobrych wykonaÅ„ byÅ‚o nie lada zadaniem. Ostatecznie pierwsze miejsce ex aequo zajęły: Amelia Górna z klasy 6d oraz Adrianna Korytowska z klasy 7a. Drugie miejsce przyznano rodzeÅ„stwu Hani i Mateuszowi Sosnom z klasy 4a, a trzecie – Igorowi Zwiernikowi z klasy 4b. Ponadto nastÄ™pujÄ…cym uczniom przyznano wyróżnienia: Krzysztof Gbur (7d), Zuzanna Kaczmarek (6e), JÄ™drzej KrysiÅ„ski (4b), Marcelina Owczarek (7b), Antonina Owczarek (6b), Maja Rychwalska (6e) i Jan Szczygielski (4a).

– DziÄ™kujÄ™ wszystkim za udziaÅ‚ w konkursie, czÄ™sto z zaangażowaniem rodziny i gratulujÄ™ naprawdÄ™ bardzo dobrych wykonaÅ„ kolÄ™d i pastoraÅ‚ek oraz niezwykÅ‚ych pomysÅ‚ów wykonawczych – mówi Anna Kaźmierska, organizatorka konkursu.

Zdobywcy czoÅ‚owych miejsc i wyróżnieÅ„ mogÄ… odbierać nagrody w dyżurce szkoÅ‚y, w godz. 8-14.