Rozgrywki międzyszkolne w nowym 2024 roku rozpoczynamy od sukcesu koszykarzy

2024-01-12

Dnia 8 stycznia 2024r w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna w Piłce Koszykowej Chłopców – Igrzyska Młodzieży.

Do turnieju zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ 7 drużyn tj: SP 1, SP 2, SP 3, SP 5, SP 8, SP 9 i SP Prymus. Nasza drużyna w swojej grupie zajęła 2 miejsce i w póÅ‚finale wygraliÅ›my z SP nr 9 . W meczu finaÅ‚owym niestety nasi chÅ‚opcy przegrali jednym punktem z drużynÄ… SzkoÅ‚y Podstawowej nr 1 i ostatecznie uplasowaliÅ›my siÄ™ na 2 miejscu w mistrzostwach .Nasza drużyna zagraÅ‚a w skÅ‚adzie : Igor Zwiernik, Maksymilian BudzyÅ„ski, Jakub Sobczak, Tymon Kwitowski, Marcel Sieradzki, Filip Matuszak, Krystian Barszczewski, Mateusz Sosna , Jan Goździk , MiÅ‚osz Mrożek.Turniej rozgrywany byÅ‚ w miÅ‚ej i sportowej atmosferze. Opiekunami naszej drużyny byli nauczyciele wychowania fizycznego Karolina Gruberska i Piotr Åšmigórski.