Samorząd oczywiście nie zapomniał!

2018-03-10

Dzień Kobiet to wyjątkowy, niepowtarzalny dzień, w którym wszystkie kobiety obchodzą swoje święto. Również nasi, prężnie działający panowie z Samorządu Szkolnego nie zapomnieli o tym wyjątkowym dniu.

Wszystkie Panie pracujÄ…ce w naszej szkole otrzymaÅ‚y szczere i serdeczne życzenia, a ponadto chÅ‚opcy postarali siÄ™ o sÅ‚odki poczÄ™stunek. Jednak prawdziwym hitem, który skradÅ‚ nasze serca, okazaÅ‚ siÄ™ wyÅ›piewany przez chÅ‚opaków przebój Andrzeja Rosiewicza „NajwiÄ™cej witaminy majÄ… polskie dziewczyny” nagrodzony przez wszystkie kobiety gromkimi brawami. CzÅ‚onkowie SamorzÄ…du zorganizowali również wybory na „Super DziewczynÄ™”, w których na poziomie klas czwartych zwyciężyÅ‚a Ola Kowalczyk, piÄ…tych – Iga Bultrowicz, szóstych – Klaudia Wróblewska, a siódmych – Sabina Fuszpaniak. ByÅ‚y też gry i zabawy zrÄ™cznoÅ›ciowe dla dziewczyn min. dziewczyny musiaÅ‚y zaprojektować i wykonać ekologiczne stroje, zmierzyć siÄ™ z wbijaniem gwoździ, pojemnoÅ›ciÄ… wÅ‚asnych pÅ‚uc i balonami. Nad caÅ‚oÅ›ciÄ… zabaw czuwaÅ‚y pani Justyna Formalik i pani Anita Gawron. Å»yczymy Wszystkim Kobietom maÅ‚ym i dużym, aby DzieÅ„ Kobiet trwaÅ‚ codziennie przez caÅ‚y, dÅ‚ugi rok.