Siatkarze na podium w Mistrzostwach Miasta Gniezna

2024-02-06

Dnia 5 lutego 2024r Szkoła Podstawowa nr 3 była organizatorem Mistrzostw Miasta Gniezna w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży.

W turnieju wzięło udziaÅ‚ 8 zespoÅ‚ów tj: SP nr 1 , SP nr 2, SP nr 3 ( dwa zespoÅ‚y) , SP nr 5, SP nr 7, SP nr 9 i SP nr 12. Mecze rozgrywane byÅ‚y w dwóch grupach . Pierwszy zespóÅ‚ ,,trójki” bez straty seta wygraÅ‚ swojÄ… grupÄ™ i w póÅ‚finale niestety przegraÅ‚ z drużynÄ… SP nr 5. Naszym siatkarzom pozostaÅ‚ mecz o 3 miejsce z SP nr 1 , który wygraliÅ›my w tie breaku. Turniej siatkarski wygraÅ‚a SP nr 12, drugie miejsce zdobyÅ‚a SP nr 5 , trzecie miejsce wywalczyli chÅ‚opcy naszej szkoÅ‚y w skÅ‚adzie: Maksymilian BudzyÅ„ski, Igor Zwiernik, Jakub Sobczak, Julian GrzÄ™da, Tymon Kwitowski, Marcel Sieradzki, Krystian Barszczewski. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonaÅ‚ dyrektor szkoÅ‚y pan RadosÅ‚aw Sobkowiak. Opiekunami naszych drużyn byli : pani Karolina Gruberska i pan Piotr Åšmigórski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.