Srebro dla naszych zawodniczek w unihokeja w Mistrzostwach Gniezna

2024-10-05

Dnia 1 października 2024r w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeja dziewcząt rocznik 2012 i młodsze ( Igrzyska Dzieci).

Zawody rozgrywane byÅ‚y systemem ,,każdy z każdym”. Wszystkie drużyny miaÅ‚y do rozegrania po 4 mecze 2x 5 min. Po podsumowaniu wszystkich wyników mistrzami Gniezna zostaÅ‚a SP Milenium , srebro wywalczyÅ‚a nasza wspaniaÅ‚a drużyna prowadzona przez paniÄ… KarolinÄ™ GruberskÄ… , natomiast brÄ…z przypadÅ‚ zawodniczkom SP nr 6. Drużyna ,,Trójki” wystÄ…piÅ‚a w nastÄ™pujÄ…cym skÅ‚adzie: Wiktoria Wieczorek, Antonina Menz, Lena GawroÅ„ska, Liliana Sekula, Natasza MiÄ™kiszak, MaÅ‚gorzata Dzionek, Martyna Stachowiak i Julia Olejniczak. Gratulacje dla naszych dziewczÄ…t. Opiekunem drużyny byÅ‚y nauczycielki wychowania fizycznego Karolina Gruberska i Justyna Formalik.