Sukces akcji „Razem na Święta”

2020-12-21

Zakończyliśmy szkolną akcję RAZEM NA ŚWIĘTA. Jej celem było budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Dzięki hojności uczniów i rodziców udało nam się zebrać środki czystości, jednorazowe maseczki i rękawiczki, wodę mineralną dla pacjentów oddziału Covid Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” oraz mieszkańców Zakładu Opiekuńczo Leczniczego.

Twórcza praca naszych uczniów wydała rezultat w postaci świątecznych kartek, wykonanych dla mieszkańców Zakładu Opiekuńczo Leczniczego, a także przepięknych aniołów podarowanych przez dzieci wraz z życzeniami sąsiadom lub starszym członkom rodziny. Mają one przypominać, że w czasie świąt nikt nie powinien być sam.

– Kolejny już raz przekonaliśmy się o dobroci ludzkiego serca. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji, czyniąc świat w tym trudnym okresie dookoła nas dobrym i pięknym – mówią organizatorzy akcji: ks. Jacek Księżopolski oraz panie Joanna Paterka, Agnieszka Nowakowska i Katarzyna Wiernowolska. 

tre zostaa wydrukowana ze strony
http://sp3.gniezno.pl/wiadomosc,sukces-akcji-razem-na-swieta.html