Sukces w konkursie ekologicznym

2018-01-02

W konkursie ekologicznym ÔÇ×B─ůd┼║ EKO, dzia┼éaj EKOÔÇŁ I edycji plakatowej pod tytu┼éem ÔÇ×Walka ze smogiemÔÇŁ zosta┼éy wyr├│┼╝nione dwie prace uczni├│w z naszej szko┼éy: Anastazji Marciniak i Franciszka Olasi┼äskiego z klasy 5b. Gratulujemy!

Anastazja i Franek otrzymali imienne zaproszenia na uroczyste og┼éoszenie wyników do Urz─Ödu Marsza┼ékowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. To du┼╝e wyró┼╝nienie, bo w konkursie bra┼éo udzia┼é ponad 400 dzieci z ró┼╝nych szkó┼é Wielkopolski. Z naszej szko┼éy swoje prace zg┼éosi┼éo 40 uczniów. Nagrody i dyplomy laureatom wr─Öcza┼éa pani Marzena Wodzi┼äska, cz┼éonek Zarz─ůdu Województwa Wielkopolskiego. Jeste┼Ťmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy tak licznie przyst─ůpili do konkursu. Wszystkim gratulujemy wspania┼éych pomys┼éów i zaanga┼╝owania, no i czekamy na drugi etap konkursu, do udzia┼éu w którym ju┼╝ teraz namawiaj─ů nauczycielki przyrody: pani Katarzyna Michalak i pani Alicja Kolasi┼äska.