Sukces w konkursie ekologicznym

2018-01-02

W konkursie ekologicznym „Bądź EKO, działaj EKO” I edycji plakatowej pod tytułem „Walka ze smogiem” zostały wyróżnione dwie prace uczniów z naszej szkoły: Anastazji Marciniak i Franciszka Olasińskiego z klasy 5b. Gratulujemy!

Anastazja i Franek otrzymali imienne zaproszenia na uroczyste ogłoszenie wyników do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. To duże wyróżnienie, bo w konkursie brało udział ponad 400 dzieci z różnych szkół Wielkopolski. Z naszej szkoły swoje prace zgłosiło 40 uczniów. Nagrody i dyplomy laureatom wręczała pani Marzena Wodzińska, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy tak licznie przystąpili do konkursu. Wszystkim gratulujemy wspaniałych pomysłów i zaangażowania, no i czekamy na drugi etap konkursu, do udziału w którym już teraz namawiają nauczycielki przyrody: pani Katarzyna Michalak i pani Alicja Kolasińska.