Sukces w konkursie papieskim

2018-10-18

Emilia Galantowicz, uczennica klasy 5a naszej szkoły, zajęła wysokie, trzecie miejsce w jednym z miejskich konkursów papieskich. Gratulujemy!

Tegoroczny, już XVIII DzieÅ„ Papieski obchodzony byÅ‚ pod hasÅ‚em: „Promieniowanie Ojcostwa”. Z tej okazji w naszym mieÅ›cie odbyÅ‚o siÄ™ szereg konkursów zarówno literackich, plastycznych i multimedialnych przeznaczonych dla uczniów gnieźnieÅ„skich szkóÅ‚. Panie Agnieszka Nowakowska i Katarzyna Wiernowolska, które przygotowywaÅ‚y uczniów do tych konkursów wytypowaÅ‚y dwadzieÅ›cia prac i wysÅ‚aÅ‚y je do SzkoÅ‚y Podstawowej numer 9, która byÅ‚a organizatorem tegorocznego Dnia Papieskiego. W Å›rodÄ™, 17 października, w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym Archidiecezji GnieźnieÅ„skiej nastÄ…piÅ‚o podsumowanie wszystkich konkursów. OgromnÄ… radość tego dnia przeżyÅ‚a Emilia Galantowicz, której prezentacja multimedialna o Janie Pawle II zajęła III miejsce.