Świętowali emerytowani nauczyciele

2017-10-11

We wtorek, 10 października, gościliśmy w naszej szkole dużą grupę emerytowanych nauczycieli, którzy świętowali zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej.

Jak co roku byli nauczyciele, zrzeszeni w Sekcji Emerytów i Rencistów OddziaÅ‚u ZwiÄ…zku Nauczycielstwa Polskiego w Gnieźnie, spotkali siÄ™ w naszej szkole. GoÅ›ci, wÅ›ród których byli również m.in. wicestarosta, pan Jerzy Berlik, prezydent Gniezna, pan Tomasz Budasz i jego zastÄ™pca, pan MichaÅ‚ PowaÅ‚owski, a także wicedyrektor naszej szkoÅ‚y, pan WiesÅ‚aw Zygmunt przywitaÅ‚a pani Zofia WiÅ›niewska, przewodniczÄ…ca Sekcji. ByÅ‚y okolicznoÅ›ciowe życzenia, kwiaty i podziÄ™kowania. Uroczyste spotkanie, jak zwykle uÅ›wietnili uczniowie naszej szkoÅ‚y, którzy zaprezentowali program artystyczny. Tym razem wystÄ…pili uczniowie klasy 7a, którzy przygotowali dowcipny pokaz nauczycielskiej mody, pod kierunkiem swojej wychowawczyni, pani Karoliny Pardy. Bardzo udany, nagrodzony gromkimi brawami wystÄ™p uzupeÅ‚niÅ‚y piosenki w wykonaniu szkolnego chórku, który prowadzi pani Anna Kaźmierska.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.gniezno24.com