Uczniowie z Brna w naszej szkole !

2024-06-17

4.06 do naszej szkoły zawitali goście z Brna. Był to dzień bardzo aktywny i pełen świetnej zabawy. Nasi uczniowie oprowadzili Czeskich rówieśników po szkole i brali udział w wielu ciekawych zadaniach ułatwiających poznanie siebie i rozwijających umiejętności językowe.

DzieÅ„ później, Czesi wybrali siÄ™ do Poznania, a 6 czerwca od rana zawitali do Biskupina i Wenecji. Po poÅ‚udniu wspólnie z naszymi uczniami wymieniali siÄ™ swojÄ… wiedzÄ… na temat tradycji i kultury swoich krajów, tworzÄ…c piÄ™kne plakaty , uczÄ…c siÄ™ wspólnie taÅ„ca i poznajÄ…c tajniki jÄ™zyka czeskiego. Podczas tej niezwykÅ‚ej przygody, nasi podopieczni zawiÄ…zali nowe przyjaźnie i z pewnoÅ›ciÄ… zmotywowali siÄ™ do dalszej pracy z jÄ™zykiem obcym. Liczymy , że nasi goÅ›cie powrócÄ… do nas za rok. Nad caÅ‚oÅ›ciÄ… tego miÄ™dzynarodowego projektu czuwaÅ‚y nasze anglistki: P. Paulina Kaliska, P. Dagmara Ostrowska, P. Violetta Pawlik-Andrzejewska oraz koordynator wymiany P. Joanna Paterka.