Układ Słoneczny na wystawie

2017-12-20

Jak co roku, uczniowie klas szóstych podjęli się wykonania pracy dodatkowej z przedmiotu przyroda – przestrzennej makiety Układu Słonecznego. Efekty ich pracy można było podziwiać na wystawie w holu naszej szkoły.

Uczniowie tworzÄ…c projekty wykazali siÄ™ bardzo dużą pomysÅ‚owoÅ›ciÄ…, wysokÄ… technikÄ… wykonania i zróżnicowanym doborem materiaÅ‚ów. PowstaÅ‚y prace przestrzenne, w których użyto: styropian, kartony, druty, sznurki, żyÅ‚ki, elementy metalowe i drewniane. PiÄ™knie pomalowane, z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi tworzyÅ‚y niepowtarzalny obraz dzieciÄ™cej wyobraźni. W holu gÅ‚ównym szkoÅ‚y swoje prace zaprezentowali: Wiktoria ÅšwiatÅ‚owska z klasy 6a, Julia Grzybowska, Martyna StefaÅ„ska, Marta Tomczak, Estera Jankowska, Karina GromadziÅ„ska, Amelia Socha, Kornelia Różak i Kamil Klembalski z klasy 6c oraz Hubert Habicht, Alicja Imbierowicz, Marta KabaciÅ„ska, Zuzanna Szymiczek, Marta Nawrocka i Nikola Kulig z klasy 6b. Nad przygotowaniem wystawy czuwaÅ‚y panie: Katarzyna Michalak i Alicja KolasiÅ„ska.