Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

2022-09-03

Dnia 1 września 2022 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Na boisku szkolnym zebrali się uczniowie wszystkich klas. Po wniesieniu sztandaru zebrani odśpiewali hymn państwowy oraz szkoły. Dyrektor - Pan Radosław Sobkowiak - serdecznie powitał wszystkich przybyłych.

NastÄ™pie ciepÅ‚o przywitaÅ‚ dzieci, które w tym roku doÅ‚Ä…czyÅ‚y do grona uczniów "Trójki". Podczas przemówienia wyraziÅ‚ nadziejÄ™, że uczniowie rozsmakujÄ… siÄ™ w nauce i chÄ™tnie poszerzać bÄ™dÄ… swoje horyzonty. SÅ‚owa otuchy wygÅ‚osili również przewodniczÄ…cy oraz  wiceprzewodniczÄ…ca SamorzÄ…du Uczniowskiego.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom życzymy, aby byÅ‚ to dobry rok, peÅ‚en radoÅ›ci, pozytywnych wrażeÅ„ i nowych doÅ›wiadczeÅ„. Dużo zdrowia, energii i zapaÅ‚u w podejmowaniu codziennych obowiÄ…zków oraz wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanych zadaÅ„.