W gościnie u przedszkolaków

2018-01-24

We wtorek, 23 stycznia, uczniowie klasy 3d wraz ze swoją wychowawczynią, panią Iwoną Olszewską zostali zaproszeni do przedszkola „Leśne Ludki” na jasełka. Gospodarzami uroczystości była grupa dzieci 6-letnich „Jeżyki”. Nad występem czuwała pani Dorota Jagielska.

Przedstawienie było wyjątkowe. Piękna scenografia, wspaniałe stroje, sala wypełniona gwiazdkami, aniołkami oraz przygotowana inscenizacja stworzyły niepowtarzalny, magiczny klimat. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role pokazując scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców i aniołków. Całość przeplatana była kolędami i przepięknymi pastorałkami śpiewanymi wspólnie. Przedstawienie wywarło duże wrażenie na zgromadzonych trzecioklasistach. Na zakończenie spotkania integrującego szkołę i przedszkole uczniowie klasy trzeciej nagrodzili małych artystów brawami i słodkim poczęstunkiem. „Jeżyki” otrzymały zaproszenie do szkoły na wspólne zajęcia integrujące, które zorganizują wszyscy uczniowie klasy 3d.