W świątecznym nastroju !

2022-12-21

Aby poczuć atmosferę i magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy 2A wraz ze swoją wychowawczynią p. Iwoną Olszewską rozpoczęli przygotowania do świąt.

Podczas zajęć uczniowie poznali znane i powszechnie pielÄ™gnowane zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe oraz ciekawostki zwiÄ…zane z tymi Å›wiÄ™tami. ZaplanowaÅ‚a bardzo twórcza atmosfera, uczniowie w wielkim skupieniu przystÄ…pili do pracy i wykazali siÄ™ ogromnÄ… kreatywnoÅ›ciÄ… i wspaniaÅ‚ymi pomysÅ‚ami. Dzieci wykonywaÅ‚y ozdoby Å›wiÄ…teczne, choinki, anioÅ‚ki oraz ozdabiaÅ‚y i dekorowaÅ‚y pierniczki Å›wiÄ…teczne wedÅ‚ug wÅ‚asnych pomysÅ‚ów. PowstaÅ‚y przepiÄ™kne, kolorowe prace ozdobione bÅ‚yszczÄ…cymi elementami i cekinami. Udekorowane, kolorowe pierniki to prawdziwe dzieÅ‚a sztuki, których korzenny zapach rozchodziÅ‚ siÄ™ po caÅ‚ej szkole ! To byÅ‚y fantastyczne zajÄ™cia wprowadzajÄ…ce w klimat Å›wiÄ…teczny.