W świetlicy jak w kinie

2018-12-03

W listopadzie, z inicjatywy pani Magdaleny Małolepszej, odbył się w świetlicy naszej szkoły inauguracyjny Wieczór Filmowy, przeznaczony dla uczniów klas 7 i 8.

Podczas imprezy 44 uczniów obejrzaÅ‚o dwa filmy (od 12 roku życia). Pierwszy dotyczyÅ‚ istotnego problemu dla wspóÅ‚czesnych nastolatków, czyli destrukcyjnej siÅ‚y Internetu, w postaci gry w prawdÄ™ i wyzwanie. Drugi byÅ‚ komediÄ… romantycznÄ…, o platonicznej miÅ‚oÅ›ci miÄ™dzy przyjacióÅ‚mi. StanowiÅ‚y one podstawÄ™ do dyskusji w formie „burzy mózgów”. DziÄ™ki pomocy pana Dawida Juncewskiego caÅ‚a sala Å›wietlicowa wyposażona zostaÅ‚a w materace oraz poduszki. Za „gastronomiÄ™” odpowiedzialna byÅ‚a pani Grażyna Paulus przygotowujÄ…ca popcorn oraz soki. DziÄ™ki uprzejmoÅ›ci zaprzyjaźnionej Pizzerii „Twoja” oraz zaangażowaniu pani Grażyny, uczniowie mieli możliwość zamówienia pizzy w bardziej atrakcyjnej cenie. – Bardzo dziÄ™kujemy uczniom klas 8 za przygotowanie oraz posprzÄ…tanie po caÅ‚ym wydarzeniu. Bez Was ten wieczór nie byÅ‚by tak udany. Kolejny Wieczór filmowy dla klas 7-8 odbÄ™dzie siÄ™ w styczniu – informujÄ… panie ze Å›wietlicy.