W zdrowym ciele zdrowy duch!

2017-05-31

Pod takim has┼éem rozpocz─ů┼é si─Ö dzisiejszy, wyj─ůtkowy dzie┼ä w Tr├│jce. O niezapomniane, weso┼ée i aktywne atrakcje zadba┼é Samorz─ůd Uczniowski.

Dziewcz─Öta z klas szóstych samodzielnie przygotowa┼éy wspania┼ée, zdrowe sa┼éatki, które nast─Öpnie sprzedawa┼éy podczas d┼éu┼╝szych przerw na szkolnym holu. O godzinie 10 wszyscy uczniowie klas 4-6 zebrali si─Ö na boisku, aby stan─ů─ç do rywalizacji o najbardziej rozta┼äczon─ů klas─Ö. Rywalizacj─Ö wygra┼éa klasa 4a. ┼üatwo by┼éo dzi┼Ť rozpozna─ç poszczególne klasy, poniewa┼╝ na zebraniu Samorz─ůdu Uczniowskiego przedstawiciele wylosowali kolory dnia. Konkurencj─Ö na kolorowy dzie┼ä wygra┼éa klasa 4c, drugie miejsce zaj─Ö┼éa 5c, a trzecie 6b. Przedstawiciele klas zrobili równie┼╝ plakaty dotycz─ůce szeroko rozumianego zdrowego stylu ┼╝ycia. Przyozdabiaj─ů one szkoln─ů gazetk─Ö. Ca┼éy aktywny, zdrowy i weso┼éy dzie┼ä w Trójce przygotowa┼é Samorz─ůd Uczniowski wraz z opiekunkami: pani─ů Justyn─ů Formalik i pani─ů Anit─ů Gawron.