W zdrowym ciele zdrowy duch!

2017-05-31

Pod takim hasłem rozpoczął się dzisiejszy, wyjątkowy dzień w Trójce. O niezapomniane, wesołe i aktywne atrakcje zadbał Samorząd Uczniowski.

Dziewczęta z klas szóstych samodzielnie przygotowały wspaniałe, zdrowe sałatki, które następnie sprzedawały podczas dłuższych przerw na szkolnym holu. O godzinie 10 wszyscy uczniowie klas 4-6 zebrali się na boisku, aby stanąć do rywalizacji o najbardziej roztańczoną klasę. Rywalizację wygrała klasa 4a. Łatwo było dziś rozpoznać poszczególne klasy, ponieważ na zebraniu Samorządu Uczniowskiego przedstawiciele wylosowali kolory dnia. Konkurencję na kolorowy dzień wygrała klasa 4c, drugie miejsce zajęła 5c, a trzecie 6b. Przedstawiciele klas zrobili również plakaty dotyczące szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. Przyozdabiają one szkolną gazetkę. Cały aktywny, zdrowy i wesoły dzień w Trójce przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: panią Justyną Formalik i panią Anitą Gawron.