Walentynek nie będzie? NIEMOŻLIWE!

2021-02-18

W tym roku społeczność uczniowska Trójki postanowiła nie poddawać się szalejącej pandemii i hucznie obchodziła Walentynki.

Oczekiwanie na dzień św. Walentego upłynął w Naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. Uczniowie klas I-III wykonali serca, które następnie przyczepili do gazetki w holu szkolny. Świetlica przybrała "barwy miłości", a Panie zachęcały do aktywnego włączania się w obchody, poprzez warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć w specjalnie przygotowanej sercowej ramie.

Z okazji święta zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował walentynkowe wyzwanie, do którego włączyli się uczniowie klas 4a i 4b. Polegało ono na wykonaniu zdjęcia w czerwonym ubraniu, a następnie stworzeniu w programie Paint kolażu, tzw tablo. O odpowiednią oprawę kolorystyczną przed szkołą zadbały klasy 4-8 dekorując płot czerwonymi serduszkami i walentynkami.