Walentynek nie będzie? NIEMOŻLIWE!

2021-02-18

W tym roku społeczność uczniowska Trójki postanowiła nie poddawać się szalejącej pandemii i hucznie obchodziła Walentynki.

Oczekiwanie na dzieÅ„ Å›w. Walentego upÅ‚ynÄ…Å‚ w Naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miÅ‚oÅ›ci i przyjaźni. Uczniowie klas I-III wykonali serca, które nastÄ™pnie przyczepili do gazetki w holu szkolny. Åšwietlica przybraÅ‚a "barwy miÅ‚oÅ›ci", a Panie zachÄ™caÅ‚y do aktywnego wÅ‚Ä…czania siÄ™ w obchody, poprzez warsztaty plastyczne dla najmÅ‚odszych. Nie zabrakÅ‚o również pamiÄ…tkowych zdjęć w specjalnie przygotowanej sercowej ramie.

Z okazji Å›wiÄ™ta zakochanych SamorzÄ…d Uczniowski zorganizowaÅ‚ walentynkowe wyzwanie, do którego wÅ‚Ä…czyli siÄ™ uczniowie klas 4a i 4b. PolegaÅ‚o ono na wykonaniu zdjÄ™cia w czerwonym ubraniu, a nastÄ™pnie stworzeniu w programie Paint kolażu, tzw tablo. O odpowiedniÄ… oprawÄ™ kolorystycznÄ… przed szkoÅ‚Ä… zadbaÅ‚y klasy 4-8 dekorujÄ…c pÅ‚ot czerwonymi serduszkami i walentynkami.