Wicemistrzostwo miasta Gniezna dla Szkoły Podstawowej nr 3 w halowej piłce nożnej

2021-11-24

Dnia 24 listopada 2021r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 odbyły się "Mistrzostwa Gniezna w Halowej Piłce Nożnej - Igrzyska Młodzieży".

Do turnieju zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ 9 szkóÅ‚ tj: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 7, SP nr 8, SP nr 10, SP nr 12 i SP milenium. Drużyny rozstawione byÅ‚y w 3 grupach po trzy zespoÅ‚y. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek wychodziÅ‚a najlepsza ekipa. Nasi piÅ‚karze zagrali rewelacyjnie w grupie A wygrywajÄ…c wszystkie swoje mecze grupowe tj.: 4:1 z SP nr 2 i 4:1 z SP nr 5. Do fazy finaÅ‚owej przeszÅ‚y: gospodarze turnieju czyli SP nr 12, SP nr 3 i SP nr 8. Nasza drużyna w skÅ‚adzie: Marcel Sekula, Jakub SzczeÅ›niak, Krzysztof Kowalski, Marcel Urbaniak, Maksym Galantowicz, Nikodem Orzechowski, Khaled Orya, Jakub Konieczka i Nikodem Recki po wygranej 2:0 i przegranej z SP nr 12 ostatecznie zajÄ™li 2 miejsce w turnieju. Opiekunami naszych piÅ‚karzy byli nauczyciele wychowania fizycznego p. Karolina Gruberska i p. Artur GuzioÅ‚ek. Naszej caÅ‚ej drużynie życzymy dalszych sukcesów.