Wieczór magii i czarów, czyli Andrzejki !

2022-11-30

Dnia 29 listopada uczniowie klasy 1C razem z wychowawczynią p. Magdaleną Małolepszą przenieśli się w świat marzeń i wróżb do Hogwartu, szkoły magii i czarodziejstwa.

Wieczór Andrzejkowy rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ w Å›wietlicy od prezentacji przygotowanej przez paniÄ… MaÅ‚gorzatÄ™ StrzeleckÄ… oraz paniÄ… KlaudiÄ™ Olejniczak-BÄ…k. Tiara PrzydziaÅ‚u zadecydowaÅ‚a, w którym z czterech domów znajdÄ… siÄ™ uczestnicy zabawy. NastÄ™pnie dzieci mogÅ‚y poznać swojÄ… przyszÅ‚ość dziÄ™ki wróżbom. Wychowankowie dÅ‚ugo trenowali magiczne zaklÄ™cie, dziÄ™ki któremu na oczach uczestników, "zÅ‚oty znicz" przemieniÅ‚ siÄ™ w cukierki. DziÄ™ki przygotowanej foto ramce, dzieci miaÅ‚y pamiÄ…tkowe zdjÄ™cia. Wiele przyjemnoÅ›ci sprawiÅ‚o również przygotowanie czarodziejskiej pracy plastycznej. Druga część wieczoru byÅ‚a poÅ›wiÄ™cona magicznym doÅ›wiadczeniom, które przy pomocy uczniów przeprowadzaÅ‚ pan Sebastian Kania. Dobra zabawa trwaÅ‚a do późna.