Wspaniały występ czwartoklasistów!

2018-09-26

W ramach Gnieźnieńskiego Tygodnia Sportu nasi najmłodsi sportowcy rywalizowali w turnieju „Dwóch Ogni”, który odbył się 25 września, w nowej hali przy ul. Sportowej.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Każdy mecz rozgrywany był do 15 pkt. Nasza drużyna w składzie: Małgorzata Rakowska, Marcelina Różak, Tatiana Jankowska, Zuzanna Nazdrowicz, Zuzanna Dworacka, Filip Młodzikowski, Nikodem Orzechowski, Piotr Gabryszak, Nikodem Recki, Szymon Stachowiak, zagrała swoje mecze grupowe z SP nr 1, SP nr 2, SP nr 5 i SP nr 6. Po bardzo zaciętej walce nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu w grupie i w półfinale spotkała się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 10, którą również pokonaliśmy. W wielkim finale nasi czwartoklasiści po raz drugi w turnieju zagrali ze Szkołą Podstawową nr 2, przegrywając 15:13 i ostatecznie zdobywając wicemistrzostwo. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce SP nr 2, II miejsce SP nr 3, III miejsce SP nr 8, IV miejsce SP nr 10. Naszą wspaniałą drużynę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Karolina Gruberska i pan Piotr Śmigórski.