Wszystko o nauczycielach podczas Dnia Edukacji Narodowej

2019-10-14

W piątek, 11 października, uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, który jest świętem wszystkich pracowników oświaty.

Jak co roku uczniowie i nauczyciele spotkali siÄ™ na okolicznoÅ›ciowej akademii. Tym razem w naszych szkolnych uroczystoÅ›ciach uczestniczyÅ‚a grupa zagranicznych goÅ›ci. Byli to nauczyciele z zaprzyjaźnionych szkóÅ‚ w Brnie, w Czechach oraz w Humaniu, na Ukrainie. GoÅ›cie z zainteresowaniem obejrzeli część artystycznÄ…, w której uczniowie klasy 7b zaprezentowali przygotowany samodzielnie quiz wiedzy o nauczycielach. ByÅ‚y to dowcipne, sympatyczne zagadki o wszystkich pedagogach naszej szkoÅ‚y. Publiczność Å›wietnie siÄ™ bawiÅ‚a zgadujÄ…c odpowiedzi. Quiz uzupeÅ‚niÅ‚y piosenki w wykonaniu szkolnego chórku, prowadzonego przez paniÄ… AnnÄ™ KaźmierskÄ…. Nad caÅ‚oÅ›ciÄ… wystÄ™pu czuwaÅ‚a natomiast pani Karolina Parda, wychowawczyni klasy 7b. Po wystÄ™pie życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoÅ‚y zÅ‚ożyÅ‚ pan dyrektor RadosÅ‚aw Sobkowiak. Bardzo miÅ‚e byÅ‚y też wierszowane życzenia od goÅ›ci z Ukrainy.