Wybory do SamorzÄ…du Uczniowskiego 2020-2021

2020-09-17

W piątek 11 września 2020r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej Trójkowej społeczności bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory SamorzÄ…du Uczniowskiego poprzedziÅ‚a kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieÅ›cili swoje pomysÅ‚y, propozycje, a także konkretne dziaÅ‚ania. GÅ‚osowanie byÅ‚o tajne, każdy uczeÅ„ z klas IV - VIII mógÅ‚ oddać jeden gÅ‚os na specjalnie przygotowanych kartkach.

Po podliczeniu 349 gÅ‚osów przez komisjÄ™ wyborczÄ… wszystko staÅ‚o siÄ™ jasne. Nowy skÅ‚ad SamorzÄ…du Uczniowskiego jest nastÄ™pujÄ…cy:

PrzewodniczÄ…cÄ… - Zuzanna Jankowska 8a

Zastępca - Oliwia Tomczak - Nitka 8a

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

Opiekunowie SU: Pani Justyna Formalik, Pani Magdalena Małolepsza.