Wycieczka zaprzyjaźnionych klas

2017-09-19

Pierwsza wycieczka w nowym roku szkolnym już za nami. Za to wrażenia pozostaną z nami na długo przemiłym wspomnieniem dla wszystkich. Klasa 7c zaprosiła do wspólnego wyjazdu zaprzyjaźnioną z nami klasę 5b i był to znakomity pomysł.

– Harmonogram wycieczki na LednicÄ™ nie pozwalaÅ‚ nam siÄ™ nudzić. PopÅ‚ynÄ™liÅ›my promem na wyspÄ™, o której opowiedziaÅ‚ nam przewodnik, jak siÄ™ wkrótce okazaÅ‚o byÅ‚y uczeÅ„ naszej szkoÅ‚y. Dzieci byÅ‚y zachwycone jego żartobliwym podejÅ›ciem do skomplikowanej historii pierwszej stolicy Polski. Po smakowitym obiedzie w Karczmie na Lednicy ruszyliÅ›my do Labiryntu w Polu Kukurydzy. Dawka tlenu i radoÅ›ci jakÄ… tam dostaliÅ›my starczy nam na dÅ‚ugie tygodnie zasiadania w szkolnych Å‚awkach. DziÄ™kujemy za wspólny wyjazd klasie 5b wraz z wychowawczyniÄ…, paniÄ… KatarzynÄ… Michalak oraz opiekunkom, mamie Oliwii i mamie Dawida i Natalii – podsumowuje wycieczkÄ™ pani Emilia Urbaniak-Kmiecik, wychowawczyni klasy 7c.