Wysokie miejsca w biegach przełajowych

2017-10-09

We wtorek, 3 października, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły.

Reprezentacja naszej szko┼éy liczy┼éa 38 uczniów. Jako nieliczna ze szkó┼é wystartowali┼Ťmy w ka┼╝dej kategorii wiekowej: w sztafecie dziewcz─ůt i ch┼éopców kl. V-VI oraz w sztafecie dziewcz─ůt i ch┼éopców klas VII, które rywalizowa┼éy z II i III klasami gimnazjalnymi. Nasi uczniowie dzielnie walczyli na ka┼╝dym odcinku bardzo ci─Ö┼╝kiej trasy i w efekcie: sztafeta dziewcz─ůt klas V-VI zaj─Ö┼éa rewelacyjne 3 miejsce. Dziewczyny pobieg┼éy w sk┼éadzie: Anna Czy┼╝ewska, Zuzanna Jankowska, Klaudia Wróblewska, Wiktoria Krieger, Gabrysia ┼Üwi─Öszkowska, Marta Beru┼Ť, Zuzanna Szymiczek, Iga Bultrowicz. Ch┼éopcy klas V-VI zaj─Öli 4 miejsce w sk┼éadzie: Igor Drza┼╝d┼╝y┼äski, Krzysztof Szalaty, Aleks Matuszak, Karol Ko┼Ťmicki, Karol Soppa, Tymoteusz Szafra┼äski, Maksymilian Koronka, Tobiasz Ratajczak. Natomiast sztafety dziewcz─ůt i ch┼éopców klas VII zaj─Ö┼éy kolejno 6 i 8 miejsce, ale nale┼╝y tu podkre┼Ťli─ç, ┼╝e te sztafety rywalizowa┼éy z rocznikami klas II i III gimnazjum. Opiekunkami zawodników by┼éy panie: Ma┼égorzata Janowska-Jandy oraz Justyna Formalik.