Wysokie miejsca w biegach przełajowych

2017-10-09

We wtorek, 3 października, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły.

Reprezentacja naszej szkoÅ‚y liczyÅ‚a 38 uczniów. Jako nieliczna ze szkóÅ‚ wystartowaliÅ›my w każdej kategorii wiekowej: w sztafecie dziewczÄ…t i chÅ‚opców kl. V-VI oraz w sztafecie dziewczÄ…t i chÅ‚opców klas VII, które rywalizowaÅ‚y z II i III klasami gimnazjalnymi. Nasi uczniowie dzielnie walczyli na każdym odcinku bardzo ciężkiej trasy i w efekcie: sztafeta dziewczÄ…t klas V-VI zajęła rewelacyjne 3 miejsce. Dziewczyny pobiegÅ‚y w skÅ‚adzie: Anna Czyżewska, Zuzanna Jankowska, Klaudia Wróblewska, Wiktoria Krieger, Gabrysia ÅšwiÄ™szkowska, Marta BeruÅ›, Zuzanna Szymiczek, Iga Bultrowicz. ChÅ‚opcy klas V-VI zajÄ™li 4 miejsce w skÅ‚adzie: Igor DrzażdżyÅ„ski, Krzysztof Szalaty, Aleks Matuszak, Karol KoÅ›micki, Karol Soppa, Tymoteusz SzafraÅ„ski, Maksymilian Koronka, Tobiasz Ratajczak. Natomiast sztafety dziewczÄ…t i chÅ‚opców klas VII zajęły kolejno 6 i 8 miejsce, ale należy tu podkreÅ›lić, że te sztafety rywalizowaÅ‚y z rocznikami klas II i III gimnazjum. Opiekunkami zawodników byÅ‚y panie: MaÅ‚gorzata Janowska-Jandy oraz Justyna Formalik.