Wzruszaj─ůce podsumowanie trzech lat

2018-06-25

W czwartek, 21 czerwca, uczniowie klasy 3d wraz ze swoj─ů wychowawczyni─ů, pani─ů Iwon─ů Olszewsk─ů, zorganizowali spotkanie zamykaj─ůce I etap nauki - edukacj─Ö wczesnoszkoln─ů. Zaproszeni na t─Ö uroczysto┼Ť─ç rodzice uczni├│w obejrzeli przedstawienie ÔÇ×Ale to ju┼╝ by┼éoÔÇŁ.

Po trzech latach nauki z jedn─ů pani─ů w jednej sali lekcyjnej trzecioklasi┼Ťci cofn─Öli wskazówki zegara o kilka lat i przypomnieli rado┼Ťci i smutki minionych dni. Wspominali wa┼╝ne wydarzenia klasowe i szkolne, zabawy, konkursy, zawody sportowe i sprawdziany podkre┼Ťlaj─ůc, ┼╝e to MY WSZYSCY tworzyli┼Ťmy niepowtarzalny klimat. To tu uczniowie prze┼╝ywali rado┼Ť─ç pierwszych sukcesów i gorycz pora┼╝ek. Dzieci popisywa┼éy si─Ö swoimi talentami i umiej─Ötno┼Ťciami prezentuj─ůc ulubione wiersze. Program urozmaicony by┼é piosenkami ┼Ťpiewanymi indywidualnie i grupowo. Nie zabrak┼éo tak┼╝e ta┼äca, do którego dziewczynki samodzielnie przygotowa┼éy odpowiedni uk┼éad. Podzi─Ökowaniom, kwiatom, ┼ézom i bardzo mi┼éym s┼éowom nie by┼éo ko┼äca. To ostatnie spotkanie z „nasz─ů pani─ů” przy kawce, wspania┼éych ciastach i deserach zapadnie na bardzo d┼éugo w pami─Öci.