Wzruszające podsumowanie trzech lat

2018-06-25

W czwartek, 21 czerwca, uczniowie klasy 3d wraz ze swoją wychowawczynią, panią Iwoną Olszewską, zorganizowali spotkanie zamykające I etap nauki - edukację wczesnoszkolną. Zaproszeni na tę uroczystość rodzice uczniów obejrzeli przedstawienie „Ale to już było”.

Po trzech latach nauki z jedną panią w jednej sali lekcyjnej trzecioklasiści cofnęli wskazówki zegara o kilka lat i przypomnieli radości i smutki minionych dni. Wspominali ważne wydarzenia klasowe i szkolne, zabawy, konkursy, zawody sportowe i sprawdziany podkreślając, że to MY WSZYSCY tworzyliśmy niepowtarzalny klimat. To tu uczniowie przeżywali radość pierwszych sukcesów i gorycz porażek. Dzieci popisywały się swoimi talentami i umiejętnościami prezentując ulubione wiersze. Program urozmaicony był piosenkami śpiewanymi indywidualnie i grupowo. Nie zabrakło także tańca, do którego dziewczynki samodzielnie przygotowały odpowiedni układ. Podziękowaniom, kwiatom, łzom i bardzo miłym słowom nie było końca. To ostatnie spotkanie z „naszą panią” przy kawce, wspaniałych ciastach i deserach zapadnie na bardzo długo w pamięci.