XXIII Dzień Papieski

2023-10-22

19 października w Centrum Edukacyjno- Formacyjnym nastąpiło podsumowanie miejskiego konkursu związanego z obchodzonym w tym roku XXIII Dniem Papieskim pod hasłem Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia.

Na wręczenie nagród przybyli: ks. bp. R. Orchowicz, zastępca Prezydenta Miasta Gniezna pan M. Powałowski, przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrektorzy szkól podstawowych miasta Gniezna oraz nauczyciele i inni zaproszeni goście.

W najmłodszej kategorii wiekowej uczennica naszej szkoły. Dominika Wendland otrzymała wyróżnienie. Dominika zrobiła piękna ilustrację do hasła: „ MAMO, TATO! Dziękuję, że moje serce bije”.

Gabriela Szeląg z klasy szóstej zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym „ Życie jest darem, życie jest cudem”. W tym samym konkursie trzecie miejsce zajął uczeń klasy szóstej Antoni Skupin.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów, a laureatom składamy szczególne gratulacje.

Wręczenie nagród uświetnił piękny śpiew uczniów naszej szkoły, a także Księży Michaelitów: ks. Krzysztofa , ks. Sławomira oraz pana Adriana