XXIII Dzień Papieski

2023-10-22

19 października w Centrum Edukacyjno- Formacyjnym nastąpiło podsumowanie miejskiego konkursu związanego z obchodzonym w tym roku XXIII Dniem Papieskim pod hasłem Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia.

Na wrÄ™czenie nagród przybyli: ks. bp. R. Orchowicz, zastÄ™pca Prezydenta Miasta Gniezna pan M. PowaÅ‚owski, przedstawiciele UrzÄ™du Miasta, dyrektorzy szkól podstawowych miasta Gniezna oraz nauczyciele i inni zaproszeni goÅ›cie.

W najmÅ‚odszej kategorii wiekowej uczennica naszej szkoÅ‚y. Dominika Wendland otrzymaÅ‚a wyróżnienie. Dominika zrobiÅ‚a piÄ™kna ilustracjÄ™ do hasÅ‚a: „ MAMO, TATO! DziÄ™kujÄ™, że moje serce bije”.

Gabriela SzelÄ…g z klasy szóstej zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym „ Å»ycie jest darem, życie jest cudem”. W tym samym konkursie trzecie miejsce zajÄ…Å‚ uczeÅ„ klasy szóstej Antoni Skupin.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów, a laureatom skÅ‚adamy szczególne gratulacje.

WrÄ™czenie nagród uÅ›wietniÅ‚ piÄ™kny Å›piew uczniów naszej szkoÅ‚y, a także Księży Michaelitów: ks. Krzysztofa , ks. SÅ‚awomira oraz pana Adriana