Z myślą o przyszłych uczniach

2019-02-25

W czwartek, 21 lutego, po południu w murach naszej szkoły gościliśmy rodziców z dziećmi, które w nowym roku szkolnym przyjdą do pierwszej klasy. Goście mogli poznać liczne walory naszej placówki.

Zebranych powitaÅ‚ pan dyrektor RadosÅ‚aw Sobkowiak. W kilku zdaniach zapoznaÅ‚ z ofertÄ… szkoÅ‚y, kierowanÄ… do najmÅ‚odszych, elektronicznym sposobem rekrutacji oraz przedstawiÅ‚ nauczycielki, które w nowym roku szkolnym bÄ™dÄ… uczyÅ‚y w klasie pierwszej, panie: MaÅ‚gorzatÄ™ GórnÄ…, HannÄ™ Kubiak i BlankÄ™ SzczepanowskÄ…. Uczniowie klasy 2c z wychowawczyniÄ… paniÄ… HannÄ… Muraszko przygotowali dla przyszÅ‚ych pierwszoklasistów przedstawienie pt: „Czerwony kapturek”. NastÄ™pnie wszyscy przeszli do klas, gdzie czekaÅ‚y kolorowanki, podrÄ™czniki i prace plastyczne wykonane przez starszych uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszyÅ‚a siÄ™ sala gimnastyczna wypeÅ‚niona piÅ‚kami Edubal i sprzÄ™tem gimnastycznym. Ostatnim etapem zwiedzania byÅ‚a Å›wietlica, w której rodzice mogli zapoznać siÄ™ z aktualnym jadÅ‚ospisem i rodzajami zajęć dodatkowych. NastÄ™pne, podobne spotkanie zaplanowane jest na koniec maja.