Zaczarowanej Andrzejki w świetlicy szkolnej

2021-12-03

W ostatni dzień listopada, a był to wtorek, klasa 1C wraz z wychowawczynią p. Irminą Inerowicz została zaproszona do świetlicy szkolnej na popołudnie wróżb i zabaw związanych z Andrzejkami.

Pani Anita Gawron razem z uczennicami starszych klas, które na ten czas staÅ‚y siÄ™ dobrymi wróżkami, przygotowaÅ‚a fantastyczny program zawierajÄ…cy prezentacjÄ™ zwyczajów i tradycji andrzejkowych. W Å›wietlicy przygotowano kilka stanowisk, przy których wróżki wÅ‚ożyÅ‚y uczestnikom wspaniaÅ‚Ä… przyszÅ‚ość. Dzieci z klasy pierwszej zostaÅ‚y pouczone, że tradycje i zwyczaje andrzejkowe w tradycji polskiej sÄ… bardzo zakorzenione, ale należy je traktować z przymrużeniem oka, bo to tylko wspaniaÅ‚a zabawa. Czas spÄ™dzony w Å›wietlicy szkolnej bardzo podobaÅ‚ siÄ™ uczestnikom. ByÅ‚o dużo Å›miechu, radoÅ›ci i pozytywnej energii.