Zdecydowała tylko jedna bramka

2017-10-21

Na drugim miejscu zakończyła turniej piłkarski „Z podwórka na Stadion Tymbarku” reprezentacja dziewcząt naszej szkoły. Gratulujemy!

W środę, 18 października, reprezentacja dziewcząt klas piątych naszej szkoły brała udział w XVIII edycji turnieju „Z podwórka na Stadion Tymbarku” pod patronatem Prezydenta RP. W rozgrywkach rywalizowały z zespołami UKS Jarząbkowo oraz SP Karniszewo. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane, a o wynikach końcowych decydowały jedna lub dwie bramki. Ostatecznie nasze dziewczyny zakończyły rozgrywki na drugim miejscu, ulegając zwyciężczyniom z UKS Jarząbkowo jedynie 0:1. Brawo dziewczyny!!! SP 3 reprezentowały: Marta Beruś, Iga Bultrowicz, Wiktoria Manuszewska, Estera Pieczonka, Kinga Pietrzak, Kinga Plewa, Joanna Plewa, Gabriela Świeszkowska i Maria Stypa. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowanie fizycznego, pani Justyna Formalik oraz pan Piotr Smigórski.