Złoto dla chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mistrzostwach Gniezna w Unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży

2023-10-07

Dnia 4 października 2023r w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeja chłopców rocznik 2010 i 2009.

Do turnieju zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ 8 szkóÅ‚ tj: SP nr1 SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 7,SP nr 9 i SP Milenium. Zawody rozgrywane byÅ‚y w dwóch grupach systemem ,,każdy z każdym”. Po wygranym meczu grupowym z SP nr 9 (1:0), remisie z SP nr 6 (2:2) oraz porażce (1:0 )z SP nr 2 nasza drużyna zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Nasi chÅ‚opcy w póÅ‚finale trafili na zespóÅ‚ z SP nr 1 wygrywajÄ…c 1:0 i tym samym zagraliÅ›my w finale, gdzie po bardzo zaciÄ™tym meczu pokonaliÅ›my gospodarza imprezy SzkoÅ‚Ä™ PodstawowÄ… nr 2 zdobywajÄ…c mistrzostwo Gniezna. Po podsumowaniu wyników: I miejsce zdobyÅ‚a SP nr 3 , II miejsce dla SP nr 2 , III miejsce dla SP Milenium. Drużyna ,,Trójki” wystÄ…piÅ‚a w nastÄ™pujÄ…cym skÅ‚adzie: Igor Zwiernik, Maksymilian BudzyÅ„ski, Tymon Kwitowski, Jan Goździk, Antoni Jankowski, Jakub Sobczak, Julian GrzÄ™da, Roman Korinets , Filip Matuszak . Gratulacje dla naszych chÅ‚opców , którzy bÄ™dÄ… reprezentować Gniezno w mistrzostwach powiatu .
Opiekunami naszej drużyny byÅ‚a pani Karolina Gruberska i pan Piotr Åšmigórski.