ZÅ‚oty Laur Åšw. Wojciecha dla SP3 !

2023-04-12

Uczniowie naszej szkoły: Otylia Szafrańska i Jakub Konieczka z klasy 8d pod opieką p. Agnieszki Nowakowskiej, wzięli udział w międzyszkolnym turnieju wiedzy o Świętym Wojciechu dla klas ósmych.

Turniej odbył się 12 kwietnia w naszej szkole.

Otylia i Jakub indywidualnie rozwiÄ…zali test sprawdzajÄ…cy ich wiedzÄ™, a nastÄ™pnie wspólnie wykonywali kolejne zadania konkursowe.

W wyniku tych zmagaÅ„ zajÄ™li I miejsce i zdobyli „ZÅ‚oty Laur ÅšwiÄ™tego Wojciecha - 2023”.

NagrodÄ™ odbiorÄ… 21 kwietnia, podczas uroczystoÅ›ci z okazji ÅšwiÄ™ta Patrona SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3, którym jest ÅšwiÄ™ty Wojciech.

Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5, trzecie Szkoła Podstawowa nr 2, a tuż za podium znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 i 8.

Za organizację i ułożenie konkursowych pytań byli odpowiedzialni nauczyciele religii.

Gratulujemy!